V Almara Soap si velmi vážíme našich zákazníků a moc nás těší, když se do našeho obchůdku rádi vracejí. Proto jsme připravili pro všechny registrované zákazníky věrnostní program a stálé zákazníky odměňujeme.

Jaké výhody přináší věrnostní program?
Za každých 100 korun, které registrovaný zákazník utratí za zboží v na3ich eshopech, získá kredit ve výši 3 koruny. Kredit se připočítá do konta v profilu zákazníka. Kredity za jednotlivé objednávky se sčítají a mají neomezenou dobu platnosti - až do jejich vyčerpání.

Jak funguje věrnostní program?
Kredity se načítají automaticky - jakmile je objednávka doručena a zaplacena, přičte se kredit do vašeho konta. Obdržíte k tomu potvrzovací email. Stav konta můžete sledovat v Almara Soap v sekci Moje Almara.
Kredit vyčerpáte při některé z dalších objednávek - kliknutím na tlačítko "Využít kredit" na kartě "DOPRAVA A PLATBA" se kredit v plné výši odečte od celkové hodnoty vaší objednávky.

Co musíte udělat, abyste se stali součástí věrnostního programu?
Stačí se nyní zaregistrovat a automaticky jste do programu zařazeni.

Jak se stanete VIP zákazníkem?
Jakmile nakoupíte více než dvakrát v Almara Soap nebo v Almara Shopu nebo v Erbariu, stanete se naším VIP zákazníkem a získáváte výhody speciálních slev a nabídek. VIP sleva na další objednávky je rovna počtu vašich nákupů v našich eshopech, do maximální výše 10%. Slevy se sčítají.